Apie mus

2018-10-18 Lietuvos banko priežiūros tarnybos direktoriaus sprendimu FINSMART suteikta teisė vykdyti sutelktinio finansavimo veiklą. FINSMART komandą sudaro IT, bankinių paslaugų, teisės ir kitų sričių specialistai, o veiklą kontroliuoja Lietuvos bankas.

FINSMART tai moderni platforma, kur susitinka verslininkai, kuriems trūksta lėšų verslo vystymui ir investuotojai – paprasti žmonės ar kitos įmonės, kurie turi laisvų lėšų. Laimi visi: investuotojai prisiimdami riziką ir atlikdami investicijas vos nuo 50 eurų gali uždirbti patrauklias palūkanas, tuo pačiu skatindami verslumą ir prisidėdami prie ekonomikos augimo, o verslininkai nėra priklausomi vien nuo tradicinių kredito įstaigų ir turi alternatyvų finansavimo šaltinį bei galimybę įgyvendinti projektus.

Visais finansavimo administravimo klausimais rūpinasi FINSMART (surenka lėšas, jas paskirsto, deklaruoja valstybinėse institucijose, paskolos gavėjui laiku nemokant vykdo skolų išieškojimo procesą ir pan.).

INVESTUOTOJAMS!

Neleiskite infliacijai „deginti“ Jūsų santaupų, investuokite į verslo projektus ir prisidėkite prie ekonomikos augimo! Tai padaryti labai paprasta, nes visas sutartis sudaryti ir investicijas atlikti galite internetu!

PASKOLŲ GAVĖJAMS!

FINSMART tikslas nėra būti dar viena „šalta“ kredito įstaiga, kuri mechaniškai atsako „finansuojame“ arba „nefinansuojame“.  FINSMART kiekvienas klientas vertinamas individualiai ir siekiama atrasti būtent klientui palankiausią variantą, o jei matoma, kad paslaugos suteikti negalima, tai duodama patarimų, ką galima būtų pakeisti, o tam tikrais atvejais FINSMART „nebijo“ klientų nukreipti ir pas konkurentus.

Į Jūsų verslą investuoja FINSMART bendruomenė, kuri galimai vėliau tampa ir Jūsų verslo rėmėjais (klientais). Verslininkai skelbdami projektą per FINSMART platformą automatiškai gauna nemokamą papildomą savo produkcijos reklamos kanalą.